Tüm Üyelerimize “medline Acil Sağlık Hizmeti Üyeliği” Hediyemizdir - Kurumsal Anlaşmalar
Kurumsal Anlaşmalar // 11 Kasım 2022 Cuma

“SAĞLIK EN BÜYÜK ARMAĞAN” dedik; Medline Acil Sağlık Hizmetleri’ni ayağınıza getirdik. Üyelerimize, 1 Yıllık Ücretsiz Medline Acil Sağlık Hizmeti Üyeliği, Sendikamızdan Hediye…

Tüm Üyelerimize “Medline Acil Sağlık Hizmeti Üyeliği” Hediyemizdir
Sizlere öyle bir sağlık hizmeti sunuyoruz ki, Siz hak sahibi kişiye tüm Türkiye dahilinde, ikamet ettiğiniz konut adresinizde bulunan aile fertleriniz ( evinizdeki misafirleriniz dahil), konut sınırları dahilinde karşılaşabilecekleri acil durumlarda Medline Acil Sağlık Hizmetlerinden yararlanabilecektir.

Akıllı telefonlarınıza “Eğitim Gücü Sen” mobil uygulamasını indirip, Medline logosuna tıklayarak, Medline uygulamasını aktif hale getirebilirsiniz.

Üyelerimize sunduğumuz Acil Sağlık Hizmeti kapsamında
• 7 gün 24 saat Medline alarm merkezi 444 12 12 nolu hattı arayarak veya “Medline Acil” mobil uygulamasından acil durum butonunu tıklayarak, Medline Doktorlarından Acil Yardım Hizmeti veya Telefonla Tıbbi Danışmanlık Hizmeti alabilirsiniz.

• Telefon ile Tıbbi Danışmanlık: Hangi saatte olursa olsun (0212) 444 12 12 nolu telefondan kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti Alarm Merkezi’ndeki görevli doktorlar tarafından verilmektedir. İlk çalışta doktor tarafından açılan bu telefona, cep telefonlarından alan kodu çevrilmeden ulaşılabilmektedir. Acil olan veya olmayan durumlarda Alarm Merkezi’ndeki doktor tarafından Medline Üyesine mevcut sağlık problemi konusunda aydınlatıcı bilgi verilir ve yapılması gerekenler konusunda yönlendirilir. Bu hizmette, ilaç tavsiye edilmez ve reçete düzenlenmez.

• Acil Yardım Hizmeti: Hizmetimizin kapsamı üyelerimizin acil bir durumda Medline’a ilk ulaştığı andan itibaren, bulunduğu yere iletilen acil doktor ve tam yoğun bakım donanımlı ambulans ile tedavisi tamamlanıncaya veya en uygun hastaneye nakli ve doktor ile buluşmasını takiben hastanedeki yatağına teslim edilmesi ile sonuçlanır. Medline ambulansları, uluslararası standartlardaki donanımıyla doktor, anestezi teknisyeni ve ilkyardım eğitimi almış sürücüden oluşan bir ekiple hizmet vermektedir.

• Medikal Bilgi Köprüsü ve Hastane Organizasyonu: Hastaya ulaşım esnasında tedavi kurumu (hastane vb.), ambulans, hasta yakını ve/veya doktoru arasında iletişim sağlanır. Hastanın durumu belli donanıma sahip bir hastanede çözülmesi gereken özel bir durumsa, Medline ekibi hasta ve hasta yakınına bu konudaki alternatifleri sunar ve hastanın hastanedeki yerinin önceden hazırlanmasını sağlayarak, acil durumu bir hizmet bütünlüğü içinde yönetir. Acil Durum Uygulamalarında Kullanılan İlaç + Sarf Malzeme Üyelik Hizmeti Kapsamında Ücretsizdir.

Eğitim Gücü Sen’den tüm üyelerine, aile fertlerine ve hatta misafirlerine Medline Acil Sağlık hizmeti Üyeliği hediyemizdir.

Bizimle güçlü, Medline ile daha sağlıklısınız…
 
 
 
 
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Kurumsal Anlaşmalar