Anadolu Yollarında Bingöldeydik - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 17 Ekim 2022 Pazartesi

Doğu Anadolu turunun sonuna doğru gelirken Genel Başkanımız Oğuz Özat Bingöldeydi. Her zaman olduğu gibi bir dizi kurum ziyareti ile sahanın içindeydi.

Anadolu Yollarında Bingöldeydik
Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT ve Genel Başkan Yardımcımız İsmail AKDAĞ Bingöl il Temsilcimiz Okan ATAR ile Rekabet Kurumu Anadolu Lisesinde eğitim çalışanları ile bir araya geldi.
 
Heyetimiz Türkiye'nin en büyük köyü Çavuşlar'da Çavuşlar Yeni Yerleşim Ortaokulu ve Çavuşlar Yeni Yerleşim ilkokulu eğitim çalışanlarını ziyaret ederek eğitim çalışanlarının sorunlarını dinledi.
 
Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT Turgut Özal Ortaokulu ve Atatürk Anadolu Lisesinde eğitim çalışanları ile bir araya gelerek sendikamızın misyonunu anlattı.
 
Bingöl İl Temsilciliğimizin organize ettiği akşamda Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT ve Genel Başkan Yardımcımız İsmail AKDAĞ üyelerimiz ile bir araya geldi. 
 
Apolitik çizgimizin üyelerimiz için büyük bir kazanım olduğunu ifade eden ÖZAT tüm üyelerimizle bire bir tanıştı, sohbet etti, sendikamızın çalışmaları hakkında üyelerimizi bilgilendirdi.
 
Doğu turunun sonuna geliyoruz. Genel Başkanımız 18 Ekim Salı günü Diyarbakır'da olacaktır.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik