Anadolu Yollarında Çorumdaydık - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 8 Aralık 2022 Perşembe

Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası, sahanın sorunlarına sahanın içinden çözüm arıyor. Bu kapsamda üye buluşmaları ve il ziyaretlerine de devam ediyor.

Anadolu Yollarında Çorumdaydık
Genel Başkanımız Oğuz Özat beraberinde Genel Sekreterimiz Sinem Akşemsettinoğlu ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ ile sendikamız Kurucular Kurulu Üyesi ve Çorum İl Başkanı Ahmet ÖLÇER ile resmi ziyaretler ve üye buluşması kapsamında, 8 Aralık 2022 Perşembe günü Çorum’daydı. Çorum Mimar Sinan Ortaokulu, Şehit Osman Aslan İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi ziyaret edilerek eğitim çalışanlarımızla buluşan temsil heyetimiz, bölgedeki çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Çorum Valisi Sayın Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret eden heyetimiz İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Abdullah Kodek ile eğitim ve eğitim çalışanlarının görüş ve talepleri üzerine sohbet gerçekleştirdi. Ardından Hitit Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ali Osman Öztürk’ü makamında ziyaret eden Genel Başkanımız ve heyeti akademisyenlerin talep ve görüşleri hakkında istişareler bulundu.

Ardından Çorum'da düzenlenen basın toplantısına katılan Genel Başkanımız sendikamızın dünü, bugünü ve yarınına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Üyelerimizle akşam yemeği yiyerek sahadan gelen talepleri dinleyen Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz akabinde Ankara’ya döndü.
 
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik