Anadolu Yollarında Diyarbakırdaydık - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 18 Ekim 2022 Salı

Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT ve Genel Başkan Yardımcımız İsmail AKDAĞ, 18 Ekim 2022 Salı günü Doğu Anadolu gezisinin son durağı olan Diyarbakır'daydı.

Anadolu Yollarında Diyarbakırdaydık
Diyarbakır İl Temsilcimiz Çektar Eroğlu ve Kayapınar İlçe Temsilcimiz Ömer Güneş ile birlikte Evliya Çelebi Ortaokulu'nu ziyaret eden genel merkez ekibi, Müdür Yardımcısı üyemiz Mesut Aytekin tarafından misafir edildi. 
 
Diyarbakır ziyareti, Bağlar ilçesi Borsa İstanbul Karacadağ Ortaokulu ve ardından Kayapınar ilçesi Yumurcaklar Anaokulu ile devam etti. Kurumlarımızda öğretmenlerimizin talepleri dinlendi. 
 
Genel Başkanımız Oğuz Özat ve heyeti, Kayapınar’da bulunan Hantepe Eğitim Şehitlerine adanan, Hantepe Eğitim Şehitleri İlkokulu’na yaptıkları ziyarette öğretmenlerimizle buluştuktan sonra kurum ziyaretlerini Sur Rehberlik ve Araştırma Merkezi ile sonlandırdı.

Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT ve Genel Başkan Yardımcımız İsmail AKDAĞ'ın Diyarbakır temsilciliğinden üyelerimizle yaptığı tanışma etkinliği ve pasta kesimiyle beraber, 11 Ekim'de Kars'la başlayan Doğu Anadolu turu, 18 Ekim'de Diyarbakır'da sonlandı.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik