Anadolu Yollarında Eskişehir'deydik - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 12 Ocak 2023 Perşembe

Genel Başkanımız Oğuz Özat 12 Ocak 2023 Perşembe günü beraberinde Genel Sekreterimiz Sinem Akşemsettinoğlu ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ ile Eskişehir'deydi. 

Anadolu Yollarında Eskişehir'deydik
Resmi ziyaretler kapsamında ilk olarak Eskişehir Valisi Sayın Erol Ayyıldız'ı makamında ziyaret ederek eğitim ve eğitim çalışanlarının sorunları üzerine görüş alışverişinde bulundular. Ardından Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Pervin Töre ile makamında görüşme sağlayan heyetimiz Eskişehir ilindeki eğitim çalışmaları üzerine sohbet etme fırsatı buldu. 
 
Genel Başkanımızın Eskişehir'e gidişine vesile olan ve sendikamızı derinden üzen makamında şiddete uğrayan ve üyemiz olmayan müdür yardımcısına geçmiş olsun dileklerini iletmek üzere 30 Ağustos Ortaokulu'na giden heyetimiz burada ayrıca eğitim çalışanlarının görüş ve taleplerini dinledi. 
 
Genel Başkanımız ve beraberindekiler Şehit Fazıl Yıldırım Anadolu Lisesi'nde eğitim çalışanları ile buluştuktan sonra üyelerimizle bir araya geldi. 
 
Eskişehir'de sendikamıza gösterilen yoğun ilgiden duyulan memnuniyet gözlerden okunuyordu. 
 
Eskişehir İl Temsilcimiz Selinay Aktaş'ın cenazesi olması ve şehir dışında bulunması sebebiyle heyetimizi İl Sekreterimiz Abdil Demirkaya ağırlarken, organizasyona ev sahipliği yapan İl Yönetimimize teşekkür eder, İl Temsilcimiz Aktaş'a acı kaybından dolayı sabır dileriz. 
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik