Anadolu Yollarında İstanbuldaydık - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 6 Ekim 2022 Perşembe

Genel Başkanımız Oğuz Özat ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ 5 ve 6 Ekim 2022 tarihlerinde iki gün süren yoğun İstanbul programını tamamladı.

Anadolu Yollarında İstanbuldaydık
Başkanımız 1.gün İstanbul Avrupa Bölge Temsilcilerimiz Cem Yasin Yıldırım, Gözde Beyazgül, Hakan Bayhan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle beraber Ata Ortaokulu, Nasreddin Hoca İlkokulu, Nasreddin Hoca Ortaokulu ve İkitelli Ortaokulu'nu ziyaret ederek eğitim çalışanlarıyla sendikal faaliyetlerimize ilişkin bilgilendirmede bulundu. 
 
Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat Gözüdok'u makamında ziyaret eden heyetimiz, ilçedeki eğitim yatırımları ve eğitim çalışanlarının yaşadığı sorunlar ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulunduktan sonra Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesinin misafiri oldu. 
 
Program kapsamında ziyaret edilen tüm kurumlarda yoğun bir ilgi ile karşılanan heyetimiz akşam saatlerinde Avrupa'daki üyelerimizle buluşarak talep ve önerilerini tek tek dinledi.
 
İstanbul programının ikinci gününde ise, Genel Başkanımız Oğuz Özat ve Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ İstanbul Anadolu Bölge Temsilcimiz Utku Alhas ve ilçe temsilcilerimizle bir dizi kurum ziyareti gerçekleştirdi.
 
Pendik Tarık Buğra Anadolu Lisesi ve Sultanbeyli Fatih Ortaokulu’nda eğitim çalışanları ile buluşan heyetimiz, eğitim çalışanlarının görüş ve taleplerini tek tek dinledi.
 
Sultanbeyli ÇPAL ve Kartal Hasan Ferruh Özgen Anadolu Lisesinde de yoğun ilgi ile karşılanan Eğitim Gücü Sen Genel Başkanımız sendikal faaliyetlerimize ilişkin sorulara yanıt verdi.
 
Kurumlarında heyetimizi misafir eden yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ederek Bölge Temsilcimiz Utku Alhas'ın organize ettiği üye buluşma programına katılan Genel Başkanımız Oğuz Özat burada da inanılmaz bir ilgi ile karşılandı.
 
Sahanın içinden gelen ve sahanın gür sesi olan Genel Başkanımız Oğuz Özat bir sonraki buluşmaya dek hoşçakalın diyerek Sakarya'ya doğru yola çıktı.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik