Anadolu Yollarında Karstaydık - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 11 Ekim 2022 Salı

Anadolu Yollarında Doğu turu başladı. Genel Başkanımız Oğuz Özat beraberinde Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ Doğu Anadolu Bölgesinde sırasıyla 11 Ekim Kars, 12 Ekim Iğdır, 13 Ekim Ağrı, 14 Ekim Van, 15 Ekim Bitlis, 16 Ekim Muş, 17 Ekim Bingöl ve 18 Ekim Diyarbakır illerimizde resmi ziyaretler ve üye buluşmaları ile sahada olacaktır.

Anadolu Yollarında Karstaydık
Genel Başkanımız Oğuz Özat beraberinde Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ ayağının tozuyla Kars’ta ilk ziyaretini Gazi Ahmet Muhtar Pasa İlkokuluna yaparak öğretmenlerin taleplerini dinledi. ÖMK hakkında süreçteki rolümüzden bahsetti, sınıf öğretmenlerin sorunlarına değindi.
 
Genel Başkanımız ve heyeti ikinci ziyaretini Gazi Kars Anadolu Lisesine yaptı. Okul idaresi ve okul temsilcimizin organizasyonu neticesinde öğretmenlerimizin sorularını yanıtladı, sendikamızın tüzüğünden ve ÖMK hakkındaki aldığımız eylem kararlarından bahsetti.
 
Resmi ziyaretlerinin son ayağında Kars İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aydın ACAY'ı makamında ziyaret eden heyetimiz Kars ilindeki eğitim çalışanlarının sorunları ve çözüm önerilerine dair görüş alışverişinde bulundu. 
 
Genel Başkanımız son olarak Kars İl Temsilciliğimizin organize ettiği üye buluşma programına katılarak her ilde olduğu gibi Kars'ta da üyelerimizi tek tek dinledi. Sendikal çalışmalarımıza ve üyelerimizin beklentilerine dönük gerçekleşen toplantıda memnuniyet hat safhadaydı.
 
Doğu turunun ikinci durağı olan Igdır'a doğru yola çıkan Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcımız 12 Ekim Çarşamba günü Iğdır Şubemizin resmi açılışının yani sıra yine kurum ziyaretleri ve üye buluşmaları ile sahada olacaktır.
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik