Anadolu Yollarında Kırşehir, Kayseri, Tokat, Manisa Ve İzmir’deydik - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 22 Mayıs 2022 Pazar

Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası, eğitim çalışanlarının sahada yaşadığı sorunlarının çözümünde bilimsel ve hukuki düzlemde çalışmalarına devam etmektedir. Eğitim çalışanlarının taleplerini resmi makamlara iletmesiyle dikkatleri üzerine çeken Eğitim Gücü Sen bağımsız sendikacılık anlayışının ülkemizdeki gerçek temsilcisidir.

Anadolu Yollarında Kırşehir, Kayseri, Tokat, Manisa Ve İzmir’deydikEğitim çalışanları ve üyelerinin iyi ve zor günlerinde, sorunlarında yanında olmayı gaye edinen sendikamız; sahayı yakından tanımaya da devam ediyor. Bu kapsamda Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT ve heyeti; 19-22 Mayıs 2022 tarihlerinde Anadolu programı kapsamında; Kırşehir, Kayseri, Tokat, Manisa ve İzmir’de il/ilçe yönetimlerimiz ve üyelerimizle buluştu.

19 Mayıs 2022’de Kırşehir’de Eğitim Gücü Sen Kırşehir İl Temsilcimiz Kemal MEŞE ve üyelerimizle bir araya geldiler. Kırşehir temaslarının ardından 20 Mayıs 2022 Cuma günü Kayseri’de İl Temsilcimiz Yasemin ÇANDIR ve üyelerimizle bir araya gelen Eğitim Gücü Sen ekibi; 21 Mayıs 2022 Cumartesi Tokat’ta İl Temsilcimiz Oğuzhan ÇAKAN, 22 Mayıs 2022 Pazar günü Manisa İl Temsilcimiz İsmail ÇIRAK ve İzmir İl Temsilcimiz Uğur ÖZ’ün konuğu oldular.

Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT; Kırşehir, Kayseri ve Tokat’ta Genel Sekreterimiz Mesut YILDIRIM ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İsmail AKDAĞ ile Disiplin Kurulu Üyemiz Mustafa KEMER; Manisa ve İzmir’de ise Genel Sekreterimiz Mesut YILDIRIM’ la beraber üyelerimizin sendikadan beklentileri ve sahada yaşadığı sorunlar ile sendikal çalışmalarımız hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Anadolu Yollarında Kırşehir, Kayseri, Tokat, Manisa Ve İzmir’deydik
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik