Anadolu Yollarında Muştaydık - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 16 Ekim 2022 Pazar

Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT ve Genel Başkan Yardımcımız İsmail AKDAĞ Doğu Anadolu turu kapsamında 16 Ekim 2022 Pazar günü Muş'u ziyaret etti.

Anadolu Yollarında Muştaydık
Eğitim Gücü Sen Muş İl Temsilcimiz Emrah KAPLAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bulanık İlçe Temsilcimiz Aydın YUSUFOĞLU, Varto İlçe Temsilcimiz Servet BİNGÖL ve Malazgirt İlçe Temsilcimiz Osman Can KASIM'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen program, en küçük üyemizin ortama kattığı neşeyle birlikte samimi bir atmosfere sahne oldu. 
 
Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcımız, ilk olarak Bulanık' ta üyelerimizle bir araya gelerek Bulanık'ın eğitim gündemini değerlendirme olanağı buldu. Daha sonra Muş merkeze geçen Genel Başkanımız ve heyeti, bölgede gerçekleştirdikleri ziyaretlerde üyelerimizle buluşarak, sahada yaşadıkları sorunları istişare etti.

Sayın Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT ve Genel Başkan Yardımcımız İsmail AKDAĞ, Muş'taki temaslarının ardından 17 Ekim tarihli Bingöl ziyaretlerini gerçekleştirmek için yola çıktı.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik