Anadolu Yollarında Osmaniye'deydik - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 16 Ocak 2023 Pazartesi

Genel Başkanımız Oğuz Özat 3 günlük il ziyaret programının ilk durağında 16 Ocak 2023 Pazartesi günü beraberinde Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ ile Osmaniye'deydi.

Anadolu Yollarında Osmaniye'deydik
Resmi ziyaretler kapsamında ilk olarak Osmaniye Vali Yardımcısı Muzaffer Uğur ÇAM'ı makamında ziyaret ederek eğitim ve eğitim çalışanlarının sorunları üzerine görüş alışverişinde bulundular. Akabinde Osmaniye İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mulla Katık ile makamında görüşme sağlayan heyetimiz Osmaniye ilindeki eğitim çalışmaları üzerine sohbet etti.

Genel Başkanımız Osmaniye İl önetimimiz ile kurum ziyaretleri kapsamında Osmaniye Anadolu Lisesi, Mithat Paşa İlkokulu, Saimbey Ortaokulu ve Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu'na giderek burada eğitim çalışanlarının görüş ve taleplerini dinledi. 
 
Akşam saatlerinde Osmaniye üyelerimizle yemekte bir araya gelindi. Bu buluşmaya Kilis İl Yönetimi de katılım sağladı. Eğitim çalışanlarının yanında ve sahada olmak ilkesinden vazgeçmeyeceğini ifade eden Genel Başkanımız 17 Ocak'ta Adana'da olacak.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik