Anadolu Yollarında Sakaryadaydık - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 7 Ekim 2022 Cuma

Sakarya İl Temsilciliğimiz 7 Ekim Cuma günü Genel Başkanımız Sayın Oğuz Özat ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ’ı misafir etti. 

Anadolu Yollarında Sakaryadaydık
Serdivan/Mehmet Zorlu İlkokulu ve Adapazarı/Sabiha Hanım Ortaokulu ve Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim çalışanları ile buluşan Genel Başkanımız Oğuz Özat sendikal faaliyetlerimize ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 
 
Genel Başkanımız Oğuz Özat ve heyeti yetkili sendika konumunda bulunduğumuz Adapazarı RAM'ı ziyaret ederek öğretmenlerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.
 
Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz kurum ziyaretleri sonrasında Sakarya İl Temsilcimiz Güldane Berberoğlu'nun organize ettiği etkinlikte üyelerimizle bir araya geldi.
 
Son olarak Genel Başkanımız, Genel Başkan Yardımcımız ve Sakarya İl Yönetimimiz Türk PDR Der Ulusal Psikolojik Danışmanlar Günü programına konuk oldu.

5 ve 6 Ekim İstanbul, 7 Ekim Sakarya programını tamamlayan Merkez Yönetim Kurulu üyelerimiz eğitim çalışanlarının sorun, görüş ve taleplerini değerlendirilmek üzere Ankara'ya döndü.
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik