Deprem Bölgesinde Engelli Kadrosunda Çalışan İdari Personel, Akademisyen Ve Memurların Görevli İzinli Sayılmasını Meb'den Ve Yök'ten Talep Ettik. - Duyurular
Duyurular // 15 Şubat 2023 Çarşamba

06.02.2023’te yaşanan ve ülkemizde 10 ili derinden etkileyen deprem nedeniyle gerek devlet kurumlarındaki binalarda gerekse ulaşımda yaşanan hasar ve aksaklıklar nedeniyle engelli çalışanlarımız kurumlarına ulaşmakta ve hasarlı binalarda iş görmekte sıkıntı yaşamaktadır.

Deprem Bölgesinde Engelli Kadrosunda Çalışan İdari Personel, Akademisyen Ve Memurların Görevli İzinli Sayılmasını MEB'den Ve YÖK'ten Talep Ettik.
Hasarlı devlet binalarının tespit edilerek engelli çalışanların da kullanabileceği niteliğe gelinceye ve ulaşımdaki sıkıntılar giderilene kadar MEB'e ve YÖK'e bağlı birimlerde engelli kadrosunda çalışan idari personel, akademisyen ve memurların görevli izinli sayılmaları hususunda resmi talepte bulunduk. 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik