Diyarbakır'da Resmi Temaslarda Bulunduk - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 15 Aralık 2022 Perşembe

Genel Başkanımız Oğuz Özat, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ ve Diyarbakır İl Temsilcimiz Çektar Eroğlu ile Diyarbakır ilinde bir dizi resmi temasta bulundu.

Diyarbakır'da Resmi Temaslarda Bulunduk
Sendikamız eğitim çalışanlarına yapılan haksız ve hukuksuz uygulamalar karşısında sahada ve üyelerinin yanında olma ilkesini bir kez daha uygulayarak Genel Başkan düzeyinde Diyarbakır'ın merkeze en uzak ve ulaşımı en zor ilçesinde şube müdürü tarafından hakarete ve mobbinge uğrayan Kulp Anaokulu’nda görev yapan üyemize ziyaret gerçekleştirdi.

Ardından heyetimiz Kulp ilçesinde yaptığı temaslar doğrultusunda, Kulp İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek, öğretmen ve idarecilerimizin görüş ve taleplerini dinledi.

Diyarbakır il merkezine giderken yol güzergahında Lice Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek üyelerimizle buluşan heyetimiz Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’yi ziyaret ederek programını tamamladı.
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik