Ege Bölgesinde Üyelerimizle Buluştuk - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 18 Ekim 2022 Salı

15 Ekim'de İzmir Gündoğdu Meydanında KANUNLA DEĞERSİZLEŞTİRİLEN ÖĞRETMENLER GEÇİM DERDİNDE başlıklı basın açıklaması ve bordro yırtma eylemine katılım gösteren bölge temsilcilerimiz ve üyelerimizle buluştuk. 

Ege Bölgesinde Üyelerimizle Buluştuk
Eğitim Gücü Sen, sahanın nabzını tutan ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Üye buluşmaları kapsamında Ege Bölgesi temsilciliklerimiz ve Genel Başkan Yardımcımız Gülşah YAVUZ, üyelerimizle biraraya geldi. 15 Ekim 2022 tarihinde İzmir Gündoğdu Meydanı'nda yapılan basın açıklamasının ardından, İzmir'de üye buluşması gerçekleştirildi.
 
İzmir İl Temsilciliğimizin ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyonda Genel Başkan Yardımcımız Gülşah Yavuz ile bir araya gelen Aydın, Bursa, Denizli ve Manisa İl Temsilcilerimiz, yönetimleri ve üyelerimizle sendikal çalışmalarımız ile ilgili görüşerek, taleplerini dinledi.
 
Manisa il başkanımız İsmail Çırak'ın evsahipliğinde gerçekleştirilen 16 Ekim 2022 tarihli Manisa üye buluşmasına Genel Başkan Yardımcımız Gülşah YAVUZ da katıldı.

İl ziyaretlerimiz ve bölge çalıştaylarımızla sahada olmaya, ülkenin dört bir yanında eğitim çalışanları ile buluşmaya, sorun varsa çözümü de var demeye devam edeceğiz.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik