Görevde Yükselme Sınavında Başarılı Olarak Atama Hakkı Kazanan Engelli Eğitim Çalışanları İçin İsteğe Bağlı Yer Değişikliği Talebinde Bulunduk - Duyurular
Duyurular // 26 Mart 2024 Salı
Görevde Yükselme Sınavında Başarılı Olarak Atama Hakkı Kazanan Engelli Eğitim Çalışanları İçin İsteğe Bağlı Yer Değişikliği Talebinde Bulunduk

Milli Eğitim Bakanlığının 09.07.2023 tarihinde gerçekleştirdiği Merkez ve Taşra Teşkilatı Memur, Şef, Sayman ve İl/İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri Şube Müdürü Kadroları için Görevde Yükselme Sınavı’nda ve mülakatlar sonucunda başarı sağlayarak başvuru hakkı elde eden eğitim çalışanları, 18-29 Mart 2024 tarihleri arası tercih yapacak olup 19.04.2024 tarihinde atama sonuçları ilan edilecektir.

Ataması gerçekleşecek engelli kadrosunda görev yapan eğitim çalışanlarının yaşayabilecekleri mağduriyeti önlemek üzere; dilekçe vererek istedikleri ilçe / il merkezlerine nakillerinin yapılmasını talep ettik.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik