Görme Engelli Öğretmen Ve Öğrencilerin Kullandığı Kabartma Kitapların Yeni Eğitim Öğretim Yılına Yetiştirilmesini Meb'den Talep Ettik - Duyurular
Duyurular // 22 Ağustos 2023 Salı
Görme Engelli Öğretmen Ve Öğrencilerin Kullandığı Kabartma Kitapların Yeni Eğitim Öğretim Yılına Yetiştirilmesini Meb'den Talep Ettik

Görme engelli öğretmen ve öğrenciler eğitim faaliyetlerini kabartma kitaplar üzerinden yürütmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından görme engelli öğretmen ve öğrencilere verilen kabartma kitaplar, geçmiş eğitim-öğretim dönemlerinde geç tarihlerde teslim edilmiş; öğretmen ve öğrenciler için mağduriyet oluşmuştur.

Özellikle eğitim faaliyetlerini kabartma kitaplar üzerinden yürüten öğretmen ve öğrencilerin yaşadıkları bu mağduriyetin ortadan kalkması için kabartma kitapların eğitim-öğretim yılı başlamadan kurumlara ulaştırılması önem arz etmektedir. Konu hakkında, iş ve işlemlerin yapılmasını talep ettik.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik