Meb-ekys Soru Bankası Yayımlandı - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 20 Ocak 2023 Cuma

Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası olarak üyelerimizin mesleki ve özlük haklarının korunması ve iyileştirilmesi konusunda sorumluluk alarak, üyelerimizin taleplerine yanıt aramayı ve bütün eğitim camiasının dertleriyle dertlenmeyi görev biliyoruz.

MEB-EKYS Soru Bankası Yayımlandı
5 Mart 2023 tarihinde yapılacak olan Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (2023-MEB-EKYS) sürecinde geçtiğimiz ay yayınladığımız EKYS Konu Anlatımı kitabına ek olarak, bu ay üyelerimizin çalışmalarını destekleyici nitelikte olan ve alanın uzmanları tarafından hazırlanmış EKYS Soru Bankası kitabımızı PDF formatında üyelerimizin istifadesine sunuyoruz. 
 
Şubat ayının ilk haftasından itibaren de her hafta bir deneme sınavıyla üyelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

* EKYS Soru Bankası kitabımıza ulaşmak için www.egitimgucusen.org.tr web sitemizin üst kısmındaki üye girişi bölümünden giriş yapmanız gerekmektedir. 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik