Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Kurumlardan Emekli Olan Eğitim Çalışanları İçin Huzurevi Açılmasını Talep Ettik - Duyurular
Duyurular // 23 Mart 2024 Cumartesi
Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Kurumlardan Emekli Olan Eğitim Çalışanları İçin Huzurevi Açılmasını Talep EttikMilli Eğitim Bakanlığına bağlı, Millî Eğitim Bakanlığı personellerinin faydalanabilmesi için eğitim müzeleri, kütüphaneler, öğretmenevleri, sosyal tesisler vb. kuruluşlar mevcuttur. Bakanlık personelleri bu kuruluşlardan ücretsiz veya indirimli olarak faydalanabilmektedir. Ancak birçok bakanlıkta kendi emekli personellerinin faydalanması için mevcut olan huzurevleri Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde mevcut değildir.
Millî Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlardan emekli olan personellerin kullanımı için  huzurevlerinin açılmasını talep ettik.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik