Milli Eğitim, Kültür, Gençlik Ve Spor Komisyonu Başkanı Emrullah İşler'i Ziyaret Ettik - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 1 Aralık 2022 Perşembe

Genel Başkanımız Oğuz Özat, Genel Sekreterimiz Sinem Akşemsettinoğlu ve Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ ile Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Emrullah İşler'i ziyaret ederek eğitim çalışanlarının taleplerini iletti.

Milli Eğitim, Kültür, Gençlik Ve Spor Komisyonu Başkanı Emrullah İşler'i Ziyaret Ettik
Eğitim çalışanlarının maaş arttırımı, Piktes öğretmenlerinin talepleri,100bin öğretmen ataması talebi, diplomaya dayalı alan değişikliği
ve Öğretmenlik Meslek Kanununun revize edilmesi konuları başta olmak üzere eğitim çalışanlarımızın taleplerini içeren dosyalar Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından Sayın Emrullah İşler'e sunuldu. 
 
Misafirperverliği ve eğitim çalışanlarının sorunlarına ilişkin duyarlılığından dolayı Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Emrullah İşler'e Eğitim Gücü Sen ve eğitim çalışanları adına teşekkür ederiz.
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik