Sendikalara Açık Davet - Basın Açıklamaları
Basın Açıklamaları // 4 Ocak 2023 Çarşamba

Memur ve memur emeklileri için 03.01.2023 tarihinde %25 olarak açıklanan enflasyon farkı dahil zam oranı maalesef kabul edilebilir bir oran değildir.

Sendikalara Açık Davet
Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası (Eğitim Gücü Sen), 09.01.2023 Pazartesi günü İş Bırakma Eylem Kararı uygulamayı düşünmektedir. 
 
Emeğin hakkını almaya dönük, iş bırakma ve diğer eylemsel konularda iş birliği için ortak hareket etmenin faydalı olacağını düşünüyoruz. Tarih ve eylem şekli noktasında görüş ve teklifleriniz tarafımızca değerlendirilecek olup memur ve öğretmenin özlük, ekonomik haklarının iyileştirilmesine yönelik birlikte yapacağımız her türlü çalışma, eylem ve görüş alışverişine hazır olduğumuzu önemle belirtiriz. 

Birlikte hareket etme ve iş birliği için 4 Ocak 2023 tarihinde tüm kamu eğitim çalışanları sendikalarına davet mektubu gönderilmiştir. 
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Basın Açıklamaları