Tüm Türkiye'de Eş Zamanlı Basın Açıklaması Yapıldı - Basın Açıklamaları
Basın Açıklamaları // 28 Ekim 2022 Cuma

Öğretmenlik Meslek Kanunu'nun taslak halinden itibaren, meslek kanunlarının biçimsel yapısından uzak olduğunu belirten Eğitim Gücü Sen konuyla ilgili olarak 28 Ekim Cuma günü saat 15.00'te meydanlardaydı.

Tüm Türkiye'de Eş Zamanlı Basın Açıklaması Yapıldı
Basın açıklaması tüm Türkiye'de eş zamanlı olarak gerekli yasal sınırlar içinde gerçekleştirildi. 'Meslek Kanunu İle Değersizleştirilen Öğretmenler Geçinemiyor' başlığı ile yapılan basın açıklamasına, Genel Merkez Yönetim Kurulu Ankara Ulus Meydanı'ndan ses verdi. Dış İlişkiler ve Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Gülşah YAVUZ Bursa, Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mesut YILDIRIM Denizli'den destek verdi.  
 
Eğitim Gücü Sen il ve ilçe yönetim kurullarının katılımıyla gerçekleştirilen basın açıklamasına, sendika üyeleri, egitim çalışanları ve basın her ilde yoğun ilgi gösterdi. 
 
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Basın Açıklamaları