Üyelerimize Özel Ücretsiz  Yaratıcı Drama Kursumuz Başlıyor - Duyurular
Duyurular // 27 Eylül 2023 Çarşamba
Üyelerimize Özel Ücretsiz  Yaratıcı Drama Kursumuz BaşlıyorSendikamızdan üyelerimize hem eğitim hem uygulayıcı sertifikası.
En az 1500 TL değerindeki Yaratıcı Drama Eğitimini üyelerimize online olarak ücretsiz sunuyoruz.
Halk eğitim merkezlerinde egzersiz açabilmeleri için gereken uygulayıcı sertifikası için sadece 150 TL harç yatırarak sertifikalarını üniversite onaylı olarak e-devlet'e işletebilirler.
7 000-10.000 TL arasında değişen uygulayıcı sertifikalı bu eğitim üyelerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.

Eğitim, alanında uzman kadrosuyla  21-22 Ekim tarihinde saat 19.30-23.00 arasında verilecek olup iki gün sürecektir.  

Eğitim, sendikamızın YouTube Hesabı üzerinden gerçekleştirilecek olup eğitim için son başvuru tarihi 17 Ekim saat 18:00'dir. 

Başvuruda bulunmak  için sendikamız tarafından hazırlanan aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olup, sertifika alabilmek için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir.

https://forms.gle/ezFTRaFfwXDgtyb69

Eğitim Gücü Sendikası olarak sadece hak aramıyor, üyemizi savunmuyoruz aynı zamanda üyelerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerine, maddi destek olacak eğitimler sunuyoruz
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Duyurular