Arel Üniversitesi İle Lisansüstü Programlarda %40 İndirim Protokolü İmzaladık - Kurumsal Anlaşmalar
Kurumsal Anlaşmalar // 31 Mart 2023 Cuma

Üyelerimiz Arel Üniversitesi lisansüstü eğitim programlarında o yıl üniversite tarafından belirlenen eğitim öğretim ücretleri üzerinden %40 indirimden faydalanabilirler. 

Arel Üniversitesi İle Lisansüstü Programlarda %40 İndirim Protokolü İmzaladıkKurulduğu günden bu yana sahanın yaşadığı sorunlara duyarlılıkla ve hukuktan güç alarak yaklaşan sendikamız, üyelerimizin mesleki gelişimlerini de önemsemektedir. Bu kapsamda yeni bir protokole daha imza attık. 

İstanbul Arel Üniversitesi ile sendikamız arasında 16 Mart 2023 tarihinde çözüm ortaklığı projesi kapsamında iki yıl süre ile geçerli olmak üzere işbirliği protokolü imzalanmıştır. Protokol gereğince; üyelerimiz Arel Üniversitesi lisansüstü eğitim programlarında, o yıl üniversite tarafından belirlenen eğitim öğretim ücretleri üzerinden uygulanacak %40 indirimden faydalanabilirler. 

Yapılan anlaşmanın tüm üyelerimize hayırlı olmasını diler, katkılarından dolayı Arel Üniversitesi yönetimine teşekkür ederiz.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Kurumsal Anlaşmalar