Denizatı Yayıncılık İle Üyelerimize Özel İndirim Anlaşması Yaptık - Kurumsal Anlaşmalar
Kurumsal Anlaşmalar // 7 Ağustos 2022 Pazar

Kariyer Basamakları Sınavına Karşıyız! Ancak adil bir yarış için üyelerimizin yanındayız. Eğitim Gücü Sen olarak; Öğretmenlik Meslek Kanunu ve Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yönetmeliği'nin yayımlanmasından itibaren gerek planlama gerekse uygulamadaki sıkıntılara dikkat çekerek, konuyu yargıya taşıdık. Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yönetmeliği'nin tüm paydaşlarla yeniden değerlendirilip gözden geçirilerek değiştirilmesi talebi ve ümidini taşıyoruz. Bu konuda hukuki olarak başvurumuzun takipçisi olmaya devam edeceğiz. Ancak üyelerimizin taleplerini karşılamak ve onları mağduriyet yaşamamaları adına desteklemek sorumluluğumuzun farkındayız.

Denizatı Yayıncılık İle Üyelerimize Özel İndirim Anlaşması YaptıkÜyelerimizin uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavlarında kendilerine destek olmak için Denizatı Yayıncılık ile yayınevinin soru bankasından indirimli yararlanmalarını içeren protokol imzaladık.

Protokol kapsamında üyelerimiz Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Soru Bankalarını “egitimgücü20” koduyla https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=12441105 linkinden ya da Denizatı Yayıncılık Ltd. Şti.’nin önereceği başka bir yerden 70 (yetmiş) Türk Lirası’na alabileceklerdir. Haftalık tekrar denemeleri ve aylık Türkiye geneli deneme sınavları HEDİYEDİR. 
Üyelerimize hayırlı olmasını diler, Denizatı Yayıncılık'a teşekkür ederiz.
 
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Kurumsal Anlaşmalar