Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü İle Üyelerimize Özel İndirim Anlaşması Yaptık - Kurumsal Anlaşmalar
Kurumsal Anlaşmalar // 4 Temmuz 2022 Pazartesi

Sendikamız ile Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü arasında lisansüstü eğitim iş birliği protokolü imzalandı.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü İle Üyelerimize Özel İndirim Anlaşması YaptıkProtokol kapsamında, üyelerimize, Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsündeki ücretli lisansüstü programlara kayıtta indirim uygulanacaktır. 

Üniversitenin Eğitim Bilimleri Enstitüsünde düzenlenen protokol töreninde imzalar, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Bünyamin Aydın Genel Sekreterimiz Mesut Yıldırım tarafından atıldı. Törene Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ’ın yani sıra Konya İl Temsilcimiz Bahar Seyhan da katıldı.

Protokolün taraflar için hayırlı olmasını diler, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Cem Zorlu’ya ve Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Sayın Prof. Dr. Bünyamin Aydın’a teşekkür ederiz. 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Kurumsal Anlaşmalar