Ölçme Değerlendirme Ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Kemal Bülbül'ü Makamında Ziyaret Ettik - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 15 Mart 2024 Cuma
Ölçme Değerlendirme Ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Kemal Bülbül'ü Makamında Ziyaret Ettik

Genel Başkan yardımcılarımız İsmail AKDAĞ ve Resul PARTİCİ,Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Kemal BÜLBÜL'ü Makamında ziyaret etti.

Yapılan görüşmede;

2023 Mayıs ayında atamaları yapılan engelli öğretmenlerin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan merkezi sınavlara başvuramaması, bu durumdan ötürü yaşanılan hak kaybı ve Görevde Yükselme Sınavının eğitim çalışanlarımız için   her yıl yapılması konuları görüşüldü. Görüşme sonrasında Sayın Genel Müdürümüz; sınav görevi konusunda engelli öğretmenler için olumlu yönde çalışmalar yapılacağını ifade ederken, Görevde Yükselme Sınavına ilişkin de Sayın Genel Müdürümüz, sınavın  her yıl yapılmasının planlandığını belirtmiştir. Sorunlara çözüm odaklı yaklaşımları ve nazik ev sahipliklerinden ötürü Genel Müdürümüze teşekkür ederiz

ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik