Anadolu Yollarında Adana'daydık - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 18 Ocak 2023 Çarşamba

Genel Başkanımız Oğuz Özat 17 Ocak 2023 Salı günü beraberinde Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ ile 3 günlük il ziyaret programının ikinci durağı olan Adana'daydı. 

Anadolu Yollarında Adana'daydık
Genel Başkanımız, Genel Başkan Yardımcımız ve Adana İl Yönetimimiz Adana İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOÇAK'ı makamında ziyaret ederek ildeki eğitim çalışmaları ile eğitim çalışanlarının görüş ve taleplerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.
 
Türk PDR Derneği Adana İl Temsilcisi ve üyemiz Ayşe TÜREL KIRDÖK ile dernek şubesini ziyaret eden heyetimiz ardından Çukurova RAM, Seyhan İsmail Hazar Anaokulu ve Seyhan İlçe Temsilcimiz Süreyya Ürün'ün de görev yaptığı Seyhan Yeşilevler MTAL'de eğitim çalışanları ile buluştu. Sahanın nabzını sahada tutmaya devam eden sendikamız kurumlardaki idareci ve öğretmenlerle birebir görüşme sağlayarak taleplerini dinledi.

Akşam İl Yönetimimizin organizasyonunda Adana üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkanımız sendikamıza gösterdikleri teveccüh için teşekkür ederek, 18 Ocak'ta Mersin programına katılmak üzere şehirden ayrıldı.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik