Anadolu Yollarında Ağrıdaydık - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 13 Ekim 2022 Perşembe

Genel Başkanımız Oğuz Özat beraberinde Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ ile Ağrı İl Temsilcimiz Ekrem Bölek, İl Genel Sekreterimiz ve üyemizle İshak Paşa Sarayı ziyareti ile güne başladı.

Anadolu Yollarında Ağrıdaydık
Kurum ziyaretlerinin ilkini Doğubayazıt RAM'a gerçekleştiren heyetimiz Kurum Müdürü Yakup Koç ve kurum personeliyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Genel Başkanımız ve beraberindekiler Doğubayazıt Özel Eğitim Uygulama Okulunda Kurum Müdürü Yusuf Çelik tarafından nezaketle karşılandı, eğitim çalışanlarının görüş ve taleplerini dinleyen heyetimiz ilgi büyüktü.

Ağrı İl Yönetimimiz ile Ağrı Gökçe Naci Anadolu Lisesi ve Semerkant MTAL'de eğitim çalışanlarını tek tek dinledi Genel Başkanımız sendikal faaliyetlerimizi anlattı. 

Resmi ziyaretlerin sonuncusunda Genel Başkanımız Oğuz Özat Ağrı İl Yonetimi ile beraber İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın İshak Hasanoğlu'nu makamında ziyaret ederek, plaket takdim etti.

Günün sonunda her ilde olduğu gibi üyelerimizle buluşan Genel Başkanımız Ağrı programını tamamlayarak, Van'a doğru yola çıktı. ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik