Anadolu Yollarında Iğdırdaydık - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 12 Ekim 2022 Çarşamba

Genel Başkanımız Oğuz Özat'ın Doğu turunda ikinci durağı Iğdır idi.

Anadolu Yollarında Iğdırdaydık
Genel Başkanımız Oğuz Özat, Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ, Iğdır İl Yönetimimiz ile birlikte Iğdır Besti Aydeniz Kız Meslek Lisesi Müdürü Suat Vural ve öğretmenleriyle öğlen arasında bir araya gelerek sohbet ettiler.
 
Heyetimiz Iğdır Mehmet Akif Ortaokulu Müdürü Suat KAYA ve öğretmenleriyle okul çıkışında bir araya geldiler. Hoş sohbet ve muhabbetin olduğu güzel bir buluşma gerçekleşti.
 
Iğdır Karakoyunlu/Şehit Muharrem Taş İlkokulu ve Ortaokulu idareci ve öğretmenleriyle Türkiye'nin bir ucunda güzel bir söyleşi gerçekleştirildi. Genel Başkanımız Ermenistan sınırında görev yapan öğretmenlerimizi tebrik etti. 
 
Eğitim Gücü Sen Iğdır Şubesi üyeleriyle Genel Başkanımız Oğuz Özat akşam güzel bir sohbette bir araya geldi. Sendika pastamızın da kesildiği bu güzel buluşmada öğretmenlerimizin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
 
13 Ekim Perşembe günü Genel Başkanımız Oğuz Özat yine bir dizi kurum ziyareti ve üye buluşması için Ağrı'da olacaktır.
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik