Anadolu Yollarında Kayseri'deydik - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 28 Eylül 2022 Çarşamba

Eğitim Gücü Sendikası Kayseri İl Temsilciliğimiz 28.09.2022 Çarşamba günü Genel Başkanımız Sayın Oğuz Özat, Genel Sekreterimiz Sinem Akşemsettinoğlu ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İ.Halil Topallar’ı misafir etti. Güne değerli basın mensuplarımızla kahvaltı etkinliği ve ardından Genel Başkanımız Sayın Oğuz ÖZAT'ın basın açıklaması ile başlandı. Basın mensuplarımıza  ilgileri ve teveccühleri için teşekkür ederiz.

Anadolu Yollarında Kayseri'deydik

Genel Başkanımız ve heyeti basın toplantısının ardından Kayseri Ahmet Paşa İlk ve Ortaokulu ile Müncübe Cıngıllıoğlu Ortaokulu’nda öğretmenlerimizle buluştu. Kurum Müdürleri Mesut Ertural, Adem Bozoklu ve Oğuz Kaan Demirtaş 'a ve her iki kurumdaki öğretmenlerimize yoğun ilgileri için teşekkür ederiz.

Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz kurum ziyaretleri sonrasında Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ayhan TELTİK'i ziyaret etti. Sendikal çalışmalarımızı paylaşarak eğitimcilere olan desteğinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi iletti.

Son olarak kıymetli üyelerimiz ve Sayın Genel Başkanımızla tanışmak için aramızda olan eğitim çalışanları ile üye buluşması gerçekleştirilerek yaklaşan sendikamız 1.yaşını erken kutlama programına katılım gerçekleştirildi.

Programa ev sahipliği yapan Kayseri İl Temsilcimiz Sayın Yasemin Çandır “Samimi ve tebessüm dolu buluşmamızda günün özeti Eğitim Gücü Sendikası bir aile bir sendika değil. Her bir üyesi birbirinden kıymetli.” ifadeleri ile Genel Başkanımız ve heyetini Ankara’ya uğurladı.

ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik