Anadolu Yollarında Mersin'deydik - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 19 Ocak 2023 Perşembe

Genel Başkanımız Oğuz Özat 18 Ocak 2023 Çarşamba günü beraberinde Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız İsmail Akdağ ile 3 günlük il ziyaret programının son durağı olan Mersin'deydi.

Anadolu Yollarında Mersin'deydik
Genel Başkanımız, Genel Başkan Yardımcımız ve Mersin İl Yönetimimiz kurum ziyaretlerinin ilkini Tarsus Emine Boro Ortaokulu'na gerçekleştirdi. Burada egitim çalışanlarının görüş ve taleplerine ilişkin değerlendirmelerde bulunduktan sonra Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Adem Koca'yı makamında ziyaret ederek Mersin ilindeki eğitim çalışmaları üzerine görüş alışverişinde bulundu.
 
Ardından vefat eden kızı için Ticaret Odası Vakfı İlkokulu Sınıf Öğretmeni üyemiz Hüseyin Çelep'e taziye ziyaretinde bulunan heyetimiz sonrasında Mustafa Kemal Ortaokulu, Toroslar Ticaret Odası Vakfı İlkokulu, Toroslar Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi ve Toroslar Arpaçsakarlar Şehit Asım Türkel İlkokulu'nda eğitim çalışanları ile bir araya geldi. Sahanın ihtiyaçlarını yerinde tespit eden ve eğitim personelinin taleplerini tek tek dinleyen Genel Başkanımız ve beraberindekiler akşam Mersin İl Yönetimimizin organizasyonunda üyelerimizle tanışma toplantısına katıldı.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik