Bir Rekor Da Ağrı'dan Olsun - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 3 Ağustos 2022 Çarşamba

Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası Ağrı İl Temsilcisi Ekrem BÖLEK, Ağrı il merkezinde görev yapmakta olan eğitim çalışanları için yapılacak banka promosyon anlaşması için bütün sendikaları birlikteliğe davet etti. 

ba

Eğitim çalışanlarını maddi anlamda biraz olsun rahatlatacak olan banka promosyon ödemelerinin, eğitim çalışanlarının menfaatine uygun olacak şekilde düzenlenmesi gerektiğini ifade eden Ekrem BÖLEK “Banka promosyonlarının menfaate dönük olması gerekliliği, ülkemizin çoğu il ve ilçesinde rekor denilebilecek anlaşmalar yapılmasıyla ortaya konulmuştur.  İlimiz, ülkemizin öğretmen sayısı açısından kalabalık bir şehirdir. Bu nedenle ilimiz merkez ilçesinden küçük olan il ve ilçelerde yapılan yüksek rakamlı anlaşmalar bizler için örnek teşkil etmeli ve bu doğrultuda bahsedilen rakamlardan daha yüksek bir anlaşmayı Ağrı için neden somutlaştırmayalım? dedirterek çalışmaya sevk etmelidir. Bu kapsamda ilimiz merkez ilçede masaya oturacak yetkili sendika dahil olmak üzere ilimizde faaliyet göstermekte olan bütün eğitim sendikalarının eğitim çalışanları için birleşmeleri ve bu doğrultuda gerekli adımları atmaları gereklidir. Söz konusu eğitim çalışanları oldukça Eğitim Gücü Sen daima hak savunma, hak geliştirme ve yeni haklar kazanma konusunda işbirliği içerisinde faaliyetlerini yürütme taraftarıdır. İlimizde ve ülkemizin her noktasında görev yapmakta olan bütün eğitim çalışanları için mücadelemiz devam etmekte ve her zaman mücadele için hazır bulunduğumuzu tüm kamuoyuna buradan bir kez daha duyurmaktayız. Umarım ilimizdeki bütün eğitim çalışanları için tatmin edici bir banka promosyon sözleşmesi imzalanır. Bir rekor da Ağrı’dan olsun.’’ dedi. 

ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik