Göreve Yeni Başlayan Öğretmenlerimize Sendikamız Tarafından Mevzuat Ve Hukuki Konularda İki Günlük Online Eğitim Verilecektir. - Sendika Haberleri
Sendika Haberleri // 5 Eylül 2023 Salı
Göreve Yeni Başlayan Öğretmenlerimize Sendikamız Tarafından Mevzuat Ve Hukuki Konularda İki Günlük Online Eğitim Verilecektir.Göreve yeni başlayan öğretmenlerimize sendikamız tarafından mevzuat ve hukuki konularda iki günlük online eğitim verilecektir. Eğitimimiz sendikamızın Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir. Eğitimin birinci gününde yeni atanan tüm öğretmenlerimize yönelik mevzuat ve hukuki konuları içeren eğitim verilecektir. İkinci gününde ise ataması yeni yapılan Psikolojik Danışmanlarımız için okul ve kurumlarda karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri, E rehberlik modülünün tanıtımı ve kullanımı hakkında bilgilendirme, MEB Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yönetmeliği hakkında bilgilendirme konularını içeren eğitim verilecektir.
 Sendikamız tarafından ücretsiz verilecek olan eğitime yeni atanan tüm öğretmenlerimizi bekliyoruz.
Eğitimimiz 07-08 Eylül 2023 (perşembe-cuma) tarihleri arasında, saat 19:00’da başlayacaktır.
Eğitime katılım linki: https://www.instagram.com/egitimgucusen/
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik