Genel Başkan Oğuz Özat’ın Gündem Açıklamaları - Video Galerisi
Video Galerisi // 4 Ocak 2022 Salı

Danıştay öğretmenin sendika seçme özgürlüğünü yok etmeye çalışan % 1 kotasını iptal etmiştir. Öğretmen ve memurlar hükümet ve yetkili sendikaların işbirliğinde açlık sınırına teslim edilmiştir.

Genel Başkan Oğuz Özat’ın Gündem AçıklamalarıEğitim Gücü Sen bu mağduriyeti her platformda haykıracaktır. Eğitim Gücü Sendikası eylem kararları öğretmene ve psikolojik danışmanlara yıllardır yapılan zorlamaları önlemiştir. Siyaset dışı apolitik sendika mottomuz ile ses getirmiştir. Hiç bir sendikadan bölünmedik. Siyasi çatışmalarla kurulmadık. Siyasi parti, cemaat uzantılı kurulmadık. Üyelerimiz siyasi yaftaya maruz kalmıyor. Okullarında yanlarında bir sendika tüzel kişiliğinin gücünü hissediyor. Türkiye’nin her yerinden öğretmen ve memurlar gururla sendikamıza üye olmaktadır. Online üyelik sistemi ilk kez tarafımızdan sağlanmıştır.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Video Galerisi