12-13 Mart 2022 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Eğitim Gücü Sen 1.Olağan Genel Kurulu seçim sonuçlarının ilanının ardından Genel Başkan Oğuz Özat seçilen Yönetim Kurulu adına teşekkür konuşması gerçekleştirdi.
ONLİNE ÜYELİKHerkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Samimi gayretimizle eğitim çalışanlarının gür sesi olmak, bütün ümitlerin tükendiği bir yerde ümit olmak için varlığımızı eğitim çalışanlarının huzuru ve refahını sağlamaya adamış olarak yola çıktık.