Genel Başkanımız Oğuz Özat'ın 2022 Öğretmen Atamalarına İlişkin Açıklamaları - Video Galerisi
Video Galerisi // 5 Temmuz 2022 Salı

Özel okullarda düşük gelirle çalışmak zorunda bırakılan öğretmenlerin sorunlarına da değinen Özat çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Genel Başkanımız Oğuz Özat'ın 2022 Öğretmen Atamalarına İlişkin Açıklamaları"Çeşitli gruplarda ve platformlarda bana yönelik suçlamalar yapılıyor. Ben Bakan değilim, Sivil Toplum Kuruluşuyum. Atamanızı vermeyen hükumettir, Milli Eğitim Bakanıdır. Resmi yazı yazmadıysam, yetkililerle görüşmediysem, yanınızda olmadıysam, etkinliklerinizde destek vermediysem, basın açıklaması  yapmadıysam o zaman beni suçlayın. 
Sizleri mağdur eden Milli Eğitim Bakanlığıdır, hükümettir. umarım en kısa zamanda sahadan haberdar olan bir bakan görevi devralır."
"Ben tüm samimiyetimle yanınızda oldum, olmaya da devam edeceğim. Bu ülkede tek bir öğretmen dahi işsizse bu devletin ayıbıdır."
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Video Galerisi