İcap Görevleri İle İlgili Suskun Kalanlardan Olmayacağız - Video Galerisi
Video Galerisi // 31 Mayıs 2022 Salı

Eğitim Gücü Sendikası olarak Manisa-Akhisar ve Osmaniye'deki icap nöbet görevlendirmelerini gündeme getirmemiz ve bu konuda süreçleri başlatmamız üzerine ülkenin her yerinde bilgi geliyor.

İcap Görevleri İle İlgili Suskun Kalanlardan OlmayacağızNöbet yazan il ve ilçe müdürlüklerini yazılı uyarıyor, iptalini talep ediyoruz.
İptal edilmediği takdirde iptali için hukuka gideceğimiz gibi, bu kanunsuz işlemi yapanlar hakkında suç duyurusunda ve bağlı oldukları bakanlığa soruşturma için şikayette bulunacağız.

Eğitim Gücü Sen bunun için kurulmuştur.
Sendika tüzel kişiliğimiz ve yetkileri ile bu kanunsuzluğa dur deyip önleyecek,  haklarınızın teslim edilmesini sağlayacağız. Yalnız değilsiniz.

Bunun yanında web sitemizde nöbet ,mesai dışı görev ve icap görevlerine dönük eylem kararlarımız vardır. Üyelerimiz  sendikal eylem haklarını kullanarak hukuki süreç bitene kadar mağdur olmayacaktır. Bir çok üyemiz eylem kararlarımızı uygulamakta ve huzurla görev yapmaktadır.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Video Galerisi