Öğretmenin Yeri Okuldur. - Video Galerisi
Video Galerisi // 11 Haziran 2022 Cumartesi

11 Haziran 2022 Cumartesi günü “ÖĞRETMENİN YERİ OKULDUR” başlığıyla Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT, Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu’na (BASK) bağlı Anadolu Eğitim Sendikası (AES) Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ ve Türk PDR Derneği Ankara’da Ulus Meydanı Atatürk Anıtı önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.

Öğretmenin Yeri Okuldur.Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası’nın mülakatsız atama takviminin biran önce yayımlanması talebiyle gerçekleştirilen basın açıklamasında ataması yapılmayan öğretmenlerimizin yanında yer aldık.

Sendikamız adına basın açıklaması Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT tarafından yapıldı. Genel Başkan Yardımcılarımız Gülşah YAVUZ, İ.Halil TOPALLAR , İlyas SARALOĞLU, İsmail AKDAĞ ve Sinem AKŞEMSETTİNOĞLU’nun da hazır bulunduğu programda çeşitli illerden sendika yöneticilerimiz ve üyelerimiz de genç öğretmenlerimize destek olmak amacıyla Ankara’daydı.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Video Galerisi