Eğitim Ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası 1. Olağan Genel Kurulu - Duyurular
Duyurular // 18 Ocak 2022 Salı

1. Olağan Genel Kurulu’nun 05/02/2022 tarihinde 11:00-17:00 saatleri arasında Ankara Gür-Kent Otel’de yapılmasına karar verilmiştir.

Kuruluş işlemleri tamamlanan sendikamızın Seçimli 1. Olağan Genel Kurulu’nun 05/02/2022 tarihinde 11:00-17:00 saatleri arasında Ankara Gür-Kent Otel’de yapılmasına; tüzükte belirtilen yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde genel kurulun çoğunluk aranmaksızın 19/02/2022 tarihinde aynı yer ve saat aralığında yapılmasına karar verilmiştir. Genel Kurul kararının alındığı tarihteki üye sayıları tüzükte belirtilen delege seçim sayısını karşılamadığı için Genel Kurul’un mevcut üyelerinin katılımıyla yapılmasına, Sendika tüzüğümüzün Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından incelenmesi sonrası kanun gereği değişiklik yapılması bildiriminde bulunduğu ilgili maddelerinde Genel Kurul’da gündeme alınmasına ve ilgili değişikliklerin yapılmasına karar verilmiştir.

Eğitim Gücü Sendikası
Genel Merkez Yönetim Kurulu
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde sorunlarınızın çözümü için “ biz varız “ diyerek yola çıktık mesele ve sorun varsa, çözümü de var diyebilmek, inançla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Sendikası “EĞİTİM GÜCÜ SEN “ bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik