Enflasyon Artışı Sonucu Pula Dönüşen Promosyon Ödemeleri Güncellensin! - Basın Açıklamaları
Basın Açıklamaları // 21 Eylül 2022 Çarşamba

Enflasyon oranının beklenilenin üzerinde seyretmesi eğitim çalışanlarının alım gücünü olumsuz etkilemiş durumdadır. Bunun yanında geçtiğimiz aylarda yapılan promosyon anlaşmaları adeta pula dönüşmüştür.

Enflasyon Artışı Sonucu Pula Dönüşen Promosyon Ödemeleri Güncellensin!Banka promosyonlarının, dünya genelinde yaşanan ekonomik dalgalanmalar göz önünde tutularak eğitim çalışanları lehine güncellenmesi gereklilik halini almıştır. Bundan hareketle Eğitim Gücü Sen Diyarbakır İl Temsilciliğimiz Eğitim Sen, Eğitim Bir Sen, Eğitim İş, Teç Sen ve Türk Eğitim Sen İl Temsilcilikleri ile 21 Eylül 2022'de Akbank Bölge Müdürlüğü önünde gerçekleştirdiği basın açıklamasının ardından toplu olarak kredi kartı, ek hesap, otomatik ödeme talimatları gibi bankacılık işlemlerini iptal eylemi yaptı.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Basın Açıklamaları