Lgs/yks Tercih Dönemi Görevlendirme Ücretinin %100 Artırımlı Ödenmesini Talep Ettik - Duyurular
Duyurular // 31 Mayıs 2022 Salı

Liselere Geçiş Sistemi sınavı ve Yükseköğretim Kurumları sınavı sonrasında öğrencilerin tercih işlemlerine yardımcı olmaları için Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışmanlar görevlendirilmektedir.

LGS/YKS Tercih Dönemi Görevlendirme Ücretinin %100 Artırımlı Ödenmesini Talep EttikTercih döneminin tatil günlerine geldiği göz önünde bulundurularak ilgili personelin görev aldığı sürenin tamamının, ek ders karşılığı sayılması ve Destekleme Yetiştirme Kurslarında görev alan öğretmenlerde uygulandığı üzere ek dersler ücretlerinin %100 artırımlı ödenmesi talebimizdir. Eşit işe eşit ücret dengesi gözetilerek ve tatil dolayısıyla farklı şehirlerde bulunan öğretmenlerin yalnızca bu görevi yerine getirmek için yeniden kurumlarına geliş gidiş masraflarının da bulunduğunun dikkate alınarak düzenleme yapılması hususunda Milli Eğitim Bakanlığına resmi talepte bulunduk.
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Duyurular