Meb Personel Genel Müdürlüğünden Depremzede Öğretmen Ve Diğer Personelin Durumuyla İlgili Bilgi Talep Ettik - Duyurular
Duyurular // 21 Mart 2023 Salı

Eğitim Gücü Sen olarak, MEB Personel Genel Müdürlüğünden yapacağımız çalışmalar için aşağıda belirtmiş olduğumuz bilgilerin 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu çerçevesinde tarafımıza iletilmesini talep ettik. 

Meb Personel Genel Müdürlüğünden Depremzede Öğretmen Ve Diğer Personelin Durumuyla İlgili Bilgi Talep EttikEğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası olarak yapacağımız çalışmalar için MEB Personel Genel Müdürlüğünden, OHAL bölgesinde görevli öğretmen ve diğer personelin durumuyla ilgili bilgilerin 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu çerçevesinde tarafımıza iletilmesini talep ettik.

İhtiyaç Duyulan Bilgiler

  • 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş depreminden etkilenen 11 ilde çalışan MEB personeli sayısı kaçtır, bu sayının kaçı öğretmen kadrosundadır?
  • 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş depreminden etkilenen 11 ilde vefat eden MEB’e bağlı personel sayısı kaçtır, bu personelin kaçı öğretmendir?
  • 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş depreminden etkilenen 11 ilde MEB personeli kaç öğretmenin 1. Derece yakını vefat etmiştir?
  • 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş depreminden etkilenen MEB personeli kaç öğretmen bu illerde ve çevre illerde tedavi görmektedir?
  • 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş depreminden etkilenen 11 ilde bilgisine ulaşılamayanMEB personeli kaç öğretmen vardır?
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Duyurular