Özel Eğitim Ve Okul Öncesi Eğitim Öğretmenleri Kurulu Yönetmeliği Yayımlanmıştır - Duyurular
Duyurular // 9 Ocak 2024 Salı
Özel Eğitim Ve Okul Öncesi Eğitim Öğretmenleri Kurulu Yönetmeliği YayımlanmıştırEğitim Gücü Sendikası olarak sahanın sorunlarına hassasiyetle değinip, nokta atışı tespit ve çözümler için ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Engelsiz Eğitim Çalışanları Kurulumuzun ardından Okul Öncesi ve Özel Eğitim Kurulu ile bu alandaki öğretmenlerimizin sorunlarıyla daha yakından ilgilenebilecek, hızlı çözümler geliştirebileceğiz. 
   Okul Öncesi ve Özel Eğitim Kurulu Yönetmeliği, Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası Yönetim Kurulunun 30.11.2023 tarihinde ve 456 nolu kararına dayanılarak; Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikasının Okul Öncesi ve Özel Eğitim Kurulu, Genel Merkez, il-ilçe temsilcilerini atama, istifa, görevden alma ile görev yetki ve sorumluluklarına ilişkin usul ve esasları belirlemek amacı ile Okul Öncesi ve Özel Eğitim Kurulu kurulmuştur. 
    Okul Öncesi ve Özel Eğitim Kurulumuz sendikamız üyesi olan ve olmayan tüm alan öğretmenlerimizin hakları, alanı ve kazanımları için mücadele edecektir. Eğitim Gücü Sendikası olarak sahanın daha çok farkında olmak, çözüm üretmek ve seslerini daha gür duyurabilmek için ilklere imza atmaya devam edecektir
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Duyurular