Sendikamız İle Türk Pdr Derneği Arasında  Eğitim Ve Ortak Faaliyetlere İlişkin İşbirliği Yapılması Amacıyla Protokol İmzalandı - Duyurular
Duyurular // 6 Temmuz 2023 Perşembe
Sendikamız ile Türk PDR Derneği Arasında  Eğitim ve Ortak Faaliyetlere İlişkin İşbirliği Yapılması Amacıyla Protokol İmzalandıTürk Psikolojik Danışma Rehberlik Derneği Genel Merkezinde Genel Başkanımız Oğuz ÖZAT ve Türk PDR Derneği Genel Başkanı Mesut YILDIRIM tarafından atılan imza törenine Genel Sekreterimiz Sinem AKŞEMSETTİNOĞLU ile Türk PDR Derneği Genel Sekreteri Ahmet DURAN, Genel Başkan Yardımcısı Cemalettin PARILTI ve Derneğin Ankara İl Başkanı Adem HIDIR da katıldı.
 
İmzalanan bu protokol ile;
MEB bünyesinde görev yapan Türk PDR Derneği üyesi Psikolojik Danışman/Rehberlik öğretmenlerinin alan, özlük, mali haklar gibi sendikal çalışma konu başlıklarına ilişkin ortak çalışmalar,
Türk PDR Der hizmetlerinden faydalanacak Eğitim Gücü Sen üye ve birinci derece yakınlarının katılım ve ücretlendirme konularıyla Kurumların işbirliği ile düzenlenecek mesleki /akademik eğitimler, yayınlar, kongre, çalıştay, sempozyum vb. etkinlikler imza altına alındı.
Üye ve meslektaşlarımıza hayırlı olsun.
 
 
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Duyurular