Ohal Bölgesinde Görevli Personel İçin Tekrar Tayin Talebimiz Karşılık Buldu - Duyurular
Duyurular // 30 Mart 2023 Perşembe

Milli Eğitim Bakanlığından OHAL Bölgesinde çalışan personel için talebimiz karşılık buldu. Sağlık özrüne bağlı yazılı müracaatlar Bakanlık tarafından tekrar değerlendirmeye alındı.

Ohal Bölgesinde Görevli Personel İçin Tekrar Tayin Talebimiz Karşılık Buldu22.03.2023 tarihinde deprem travmasını yaşamış personelin mağduriyetinin giderilmesi ve tayin hakkından faydalanabilmeleri için tekrar tayin süreci başlatılması hususunda; Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama Daire Başkanlığına talepte bulunmuştuk. Milli Eğitim Bakanlığından OHAL Bölgesinde çalışan personel için talebimiz karşılık buldu. Sağlık özrüne bağlı yazılı müracaatlar Bakanlık tarafından tekrar değerlendirmeye alındı.

OHAL bölgesinde görevli personel için tekrar tayin talebimizle ilgili haberi okumak için tıklayınız.
Ohal Bölgesinde Görevli Personel İçin Tekrar Tayin Talebimiz Karşılık BulduOhal Bölgesinde Görevli Personel İçin Tekrar Tayin Talebimiz Karşılık BulduOhal Bölgesinde Görevli Personel İçin Tekrar Tayin Talebimiz Karşılık Buldu
ONLİNE ÜYELİK Herkesin sustuğu yerde "Hak mücadelenizin gür sesi olarak BİZ varız.“ anlayışıyla kurulduk. "Mesele ve sorun varsa çözümü de var." inancıyla yola çıkmış Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası -EĞİTİM GÜCÜ SEN- bu amaçla kurulmuştur.
Online Üyelik
// Diğer Duyurular